ГоловнаПоследние новостиGoodyear розширює портфоліо вантажних шин брендом Kelly

Goodyear розширює портфоліо вантажних шин брендом Kelly

29.05.18 Последние новости

Kelly onroad ukr i

Компанія Goodyear Dunlop Tires Ukraine LLC розширює пропозицію в лінійці вантажних шин для автотранспортних підприємств. Вантажні шини нового для України бренду Kelly відповідають потребам автопарків, задіяних як в міжнародних, так і в локальних перевезеннях: надійність упродовж всього терміну експлуатації й оптимальна вартість кілометра пробігу.

Нові шини вже доступні для автотранспортних підприємств України.

Дорожнє використання

Шина для кермової осі Kelly Armorsteel KSM вирізняється масивними ребрами протектора, зигзагоподібними елементами рівчаків і оптимізованим розташуванням ламелей, що в сукупності забезпечує високий пробіг і зчеплення з дорогою. Також шина має чудову керованість і паливну економічність, що важливо в умовах регіонального застосування.

Блоковий малюнок шини для тягової осі Kelly Armorsteel KDM + з поперечними рівчаками забезпечує високий пробіг, а також відмінні тягові характеристики упродовж усього терміну експлуатації шини.

Малюнок протектора причіпної шини Kelly Armorsteel KTR гарантує стійкість на дорозі й високий пробіг.

Основна перевага шин дорожнього застосування – міцний каркас, який забезпечує високу надійність шини. Спеціально розроблені малюнки протектора шин сприяють чудовому зчепленню й рівномірному зношуванню. Рівень шуму шин залишається низьким завдяки оптимізованому розташуванню рівчаків.

Шини доступні у розмірах:

Kelly Armorsteel KSM 295/80R22.5 152/148 M

Kelly Armorsteel KSM 315/70R22.5 154/152 L/M

Kelly Armorsteel KSM 315/80R22.5 156/154 L/M

Kelly Armorsteel KDM+ 295/80R22.5 152/148 M

Kelly Armorsteel KDM+ 315/70R22.5 154/152 L/M 2

Kelly Armorsteel KDM+ 315/80R22.5 156/154 L/M

Kelly Armorsteel KTR 385/65R22.5 160/158 K/L

Kelly onroad ukr

Змішане використання

Особливістю шин Kelly для змішаного використання є технологія ECO. Перш за все це підсилена конструкція каркасу, яка надає шинам надійності за умов змішаного використання. Шини залишаються стійкими до пробоїв і пошкоджень упродовж усього терміну експлуатації.

Кермова шина Kelly Armorsteel KMS розроблена для важких умов експлуатації. Особливості її конструкції забезпечують довговічність, а також стійкість до пошкоджень. Спеціальний малюнок протектора з глибокими рівчаками й масивними ребрами з великою кількістю пругів зачеплення забезпечує високий ресурс, рівномірне зношування й чудові зчіпні властивості за будь-яких умов експлуатації.

Шина для тягової осі Kelly Armorsteel MSD завдяки відкритим плечовим зонам протектора з глибокими рівчаками й зигзагоподібними краями ребер сприяє підвищенню пробігу й поліпшенню тягово-зчіпних властивостей. Однією з особливостей конструкції є масивна центральна зона протектора, яка забезпечує рівномірне зношування й низький рівень шуму.

Причіпна шина вирізняється 4-реберним малюнком протектора, що становить масивні S-подібні блоки, і оптимізованим за допомогою комп'ютерного моделювання розташуванням рівчаків. Це сприяє високому пробігу, зчепленню та опірності до пошкоджень за складних умов експлуатації. Система виштовхування каміння подовжує довговічність шини.

Шини доступні в розмірах:

Kelly Armorsteel KMS 315/80R22.5 156/150 K

Kelly Armorsteel MSD 315/80R22.5 156/150 K

Kelly Armorsteel KMT 385/65R22.5 160/158 J/K

 Kelly ms ua

 

Kelly – це бренд низькоцінового сегмента в портфелі марок компанії Goodyear. Компанія Kelly Tires була заснована в 1894 році в Спрінгфілді, штат Огайо, почавши своє виробництво з коліс для візків. У 1935 році Goodyear придбав компанію Kelly-Springfield Tire Company. На сьогоднішній день компанія Kelly Tires успішно працює в шинному бізнесі понад 120 років і є найстарішим шинним брендом у Сполучених Штатах. Компанія Kelly Tires продовжує рости й розвиватися, зберігаючи найважливіші складові успіху: висока якість, тривалий термін служби, гарантія й розумна ціна. Шини Kelly є правильним вибором для парків, які шукають краще співвідношення ціни та якості.

Про компанію Goodyear

Компанія Goodyear - один з найбільших світових виробників шинної продукції. Штат її співробітників складає близько 64 000 чоловік. Компанія виробляє свою продукцію на 48 заводах, розташованих в 22 країнах. У двох інноваційних центрах - в Акроні (штат Огайо, США) і Кольмар-Бергу (Люксембург) - розробляються найсучасніші продукти і послуги, які встановлюють високі технологічні та виробничі стандарти галузі. Додаткову інформацію про компанію Goodyear і її продукцію ви можете отримати на сайті www.goodyear.com/corporate.  

Багато провідних світових виробників вантажних транспортних засобів, таких як DAF, Iveco, MAN, Mercedes-Benz, Renault Trucks, Scania і Volvo, використовують шини Goodyear. Компанія також постачає свою продукцію всім найбільшим виробникам трейлерів. Напрямки Fleet First (включно з сервісною мережею TruckForce), ServiceLine (цілодобова допомога на дорогах), FleetOnlineSolutions (система інтернет-управління) і Goodyear Retread Technologies роблять компанію одним з головних постачальників послуг у своїй галузі.

Copyright 2018. Всі права захищено