ГлавнаяПоследние новостиКоманда De Rooy обрала вантажні шини Goodyear ORD для участі у найскладніших змаганнях Дакар 2016

Команда De Rooy обрала вантажні шини Goodyear ORD для участі у найскладніших змаганнях Дакар 2016

17.12.15 Последние новости

Після проведення інтенсивних випробувань в Іспанії та Марокко, гоночна команда De Rooy, яка виграла ралі Дакар у 2012 році, обрала вантажні шини Goodyear ORD. Шини у типорозмірі 375/90R22.5 будуть встановлені на три вантажні автомобілі Iveco, на яких команда візьме участь в ралі Дакар, яке у 2016 році носитиме назву «Одіссея». Ралі Дакар – це найбільші у світі ралійні перегони для автомобілів, мотоциклів та вантажівок, які пройдуть в Аргентині та Болівії з 3 до 16 січня 2016 року.

«Ми раді що команда De Rooy обрала вантажні позашляхові шини Goodyear ORD у типорозмірі 375/90R22.5для участі в ралі Дакар 2016. Численні тести засвідчили, що наші вантажні шини вирізняються ефективним зчепленням, надійністю та витривалістю. Ці ключові характеристики є дуже важливими для успішної участі та перемоги у змаганнях. Для нас участь в ралі Дакар – одних із найскладніших перегонів у світі – разом з командою De Rooy є чудовою можливістю продемонструвати надійність та ефективність наших вантажних позашляхових шин ORD в екстремальних умовах. До того ж, ми отримаємо можливість зібрати цінну інформацію та дані, які зможемо використати при розробці нових моделей вантажних шин. Ми із нетерпінням чекаємо на початок змагань у січні та зичимо команді De Rooy перемоги», – зазначив Бенджамін Віллот, маркетинговий  директор підрозділу комерційних шин Goodyear у регіоні EMEA.

Goodyear Tires for Dakar De Rooy Service Truck s

Голландська команда De Rooy візьме участь у змаганнях на трьох вантажівках, які будуть оснащені шинами Goodyear ORD у типорозмірі 375/90R22.5. Зокрема, на своїх автомобілях візьмуть участь у змаганнях Жерар де Руі, який здобув перемогу у класі вантажних автомобілів під час ралі Дакар 2012, член команди De Rooy – Алес Лопаріс та Тон ван Генугтен, який буде за кермом високошвидкісного вантажного автомобіля технічної підтримки. Рішення про оснащення вантажівок шинами Goodyear було ухвалено після проведення інтенсивних тестів на ралі Баха в Іспанії у липні 2015 року та  Ралі Олівія, яке проходило у Марокко в жовтні 2015 року. Під час тестових випробувань інженери інноваційного центру Goodyear у Люксембурзі співпрацювали разом із членами команди De Rooy для того, аби досягти оптимальних показників ефективності шин в умовах, у яких доведеться змагатися учасникам Дакару 2016.

Тести проходили із використанням вантажних позашляхових шин Goodyear ORD у типорозмірі 375/90R22.5. Саме ці шини будуть використовуватися командою De Rooy під час змагань. Ця модель має замінити шини у типорозмірі 14.00R20, які використовувалися командою раніше. Goodyear ORD у типорозмірі 375/90R22.5 мають той самий загальний діаметр, однак на відміну від типорозміру 14.00R20, вирізняються більшим діаметром посадочного диску, що забезпечує краще гальмування за рахунок збільшення площі охолодження гальмівного

диску.

Хенк ван Льовен, менеджер команди De Rooy Rally зазначив: «Результати тестів, які ми провели разом із компанією Goodyear, підтвердили видатну ефективність вантажних позашляхових шин Goodyear ORD. Саме тому ми вважаємо їх найкращім вибором для участі у ралі Дакар. Ці шини є одним з ключових факторів нашої перемоги у січневих змаганнях, і ми переконані, що вони допоможуть нам досягти цієї мети».
Ралі Дакар 2016 відбудеться в Аргентині та Болівії в період з 3 по 16 січня 2016 року. Понад 660 учасників із 50 країн світу на 400 мотоциклах, квадроциклах, автомобілях та вантажівках візьмуть участь в «Одіссеї» у 2016 році.

Програма Дакару 2016:
03/01: Буенос Айрес – Віл’я Карлос Пас
04/01: Віл’я Карлос Пас – Термас де Ріо Ондо 
05/01: Термас де Ріо Ондо – Жужуй
06/01: Жужуй – Жужуй
07/01: Жужуй – Уюні
08/01: Уюні – Уюні
09/01: Уюні – Салта
10/01: Решта дня в Салті
11/01: Салта – Белен
12/01: Белен – Белен
13/01: Белен – Ріоха 
14/01: Ріоха – Сан-Хуан
15/01: Сан-Хуан – Віл’я Карлос Пас
16/01: Віл’я Карлос Пас – Росаріо

Goodyear Tires for Dakar De Rooy Argentina Truck s

Про Goodyear

Компанія Goodyear – один із найбільших світових виробників шинної продукції. Штат її співробітників складає близько 66 000 осіб. Компанія виробляє свою продукцію на 49 заводах, розташованих у 22 країнах. У двох інноваційних центрах – в Акроні (штат Огайо, США) та Кольмар-Берзі (Люксембург) – розробляються найсучасніші продукти та послуги, які встановлюють високі технологічні та виробничі стандарти галузі.

Асортимент шин Goodyear Dunlop Europe для вантажного транспорту та автобусів включає більше 400 різноманітних моделей в 55 типорозмірах. Провідні автовиробники, такі як  DAF, Iveco, MAN, Mercedes-Benz, Renault Trucks, Scania та Volvo встановлюють шини  Goodyear  на свої вантажні автомобілі. Компанія Goodyear також постачає шини для всіх провідних виробників причепів. Завдяки сервісам Fleet First та TruckForce, цілодобовій підтримці на дорогах ServiceLine, сервісу Mobility, онлайн-системі FleetOnlineSolutions та програмі відновлення Goodyear Retread Technologies, компанія Goodyear пропонує широкий спектр спеціалізованих транспортних послуг.
Додаткову інформацію про компанію Goodyear та її продукцію ви можете отримати на сайті www.goodyear.com/corporate.

Copyright 2020. Все права защищены.