ГлавнаяПоследние новостиГоночна команда De Rooy здобула перемогу в ралі Дакар 2016 в класі вантажних автомобілів використовуючи стандартні позашляхові вантажні шини Goodyear ORD.

Гоночна команда De Rooy здобула перемогу в ралі Дакар 2016 в класі вантажних автомобілів використовуючи стандартні позашляхові вантажні шини Goodyear ORD.

31.01.16 Последние новости

Goodyear Tires De Rooy Win Dakar

Гоночна команда De Rooy здобула перемогу в ралі Дакар 2016 в класі вантажних автомобілів використовуючи стандартні позашляхові вантажні шини Goodyear ORD. Цьогорічне ралі Дакар, також відоме під назвою “Одисея”, це 9000 кілометрів найскладніших доріг, які тільки можуть запропонувати Аргентина та Болівія. Саме тому ця гонка визнана найскладнішою в світі.

Отримавши перемогу над більш ніж 50 іншими вантажівками з усього світу, команда De Rooy на автомобілі Powerstar Iveco truck #501 фінішувала в місті Росаріо. До складу команди вантажівки оснащеної позашляховими шинами Goodyear ORD в типорозмірі 375/90R22.5 увійшли водій Жерар де Руі з Нідерландів, другий водій Мойсей Торраллардона  з Іспанії та механік Дарек Родевальд з Польші. Однак, команді De Rooy вдалось не тільки отримати перемогу в Дакарі в класі вантажних автомобілів. Високошвидкісний вантажний автомобіль технічної підтримки оснащений шинами Goodyear ORD під управлінням Тона ван Генугтена, здобув 5 місце в загальному заліку. Для Жерара де Руі ця перемога в Дакарі стала другою після його успіху в 2012 році, коли він здобув перше місце в класі вантажних автомобілів, однак вперше автомобіль-переможець був оснащений вантажними шинами Goodyear. 

Goodyear Tires De Rooy Win Dakar 1 i

Компанія Goodyear надала важливу технічну підтримку та корисні поради перед початком змагань, особливо щодо тиску в шинах. Умови ралі Дакар одні з найскладніших які ви можете собі уявити. Вони поєднують в собі усе найгірше, включаючи пісок, каміння та бруд; тому шини відіграють в цій гонці одну з найважливіших ролей. Позашляхові вантажні шини GoodyearORD в типорозмірі 375/90R22.5 чудово впорались зі своїм завданням, ставши ключовим фактором нашої перемоги ”, - підкреслив Жерар де Руі.

Goodyear Tires De Rooy Win Dakar 3 i

Ми вітаємо Жерара де Руі та його команду з цією фантастичною перемогою. Ралі Дакар 2016 стало справжнім екстремальним випробуванням для наших позашляхових вантажних шин GoodyearORD. Здобувши перемогу в класі вантажних автомобілів, та зайнявши 5 місце на високошвидкісному вантажному автомобілі технічної підтримки в загальному заліку, Жерар де Руі та його команда довели, що ці шини демонструють високу ефективність навіть в екстремальних погодних умовах”, - зазначив Бенджамін Віллот, маркетинговий директор підрозділу комерційних шин Goodyear в регіоні EMEA

Goodyear Tires Van Genugten 5th Dakar i

Голландська команда De Rooy брала участь в змаганнях на трьох вантажівках оснащених вантажними позашляховими шинами Goodyear ORD в типорозмірі 375/90R22.5. Зокрема, в змаганнях взяли участь автомобілі Жерара де Руі,  Алеса Лопаріса, та Тоні ван Генугтен, який був за кермом високошвидкісного вантажного автомобіля технічної підтримки. Рішення про оснащення вантажівок шинами Goodyear було прийнято після чисельних тестів проведених інженерами інноваційного центру Goodyear в Люксембурзі, які  співпрацювали разом з членами команди De Rooy задля досягнення оптимальної ефективності шин за будь-яких  умов, які можуть зустрітись на шляху ралі Дакар 2016.

Copyright 2020. Все права защищены.