ГлавнаяПоследние новостиКомпанія Fulda випускає нові шини для вантажівок Ecocontrol 2+ та Ecoforce 2+

Компанія Fulda випускає нові шини для вантажівок Ecocontrol 2+ та Ecoforce 2+

29.04.16 Последние новости

Новалінійка Fulda – це якістьза розумні гроші, більший пробіг 1 і всесезонні характеристики.
Компанія Fulda оголошує про випуск нових вантажних шин для рульової і ведучої осей. Ці якісні шини для вантажних автомобілів за розумною ціною мають збільшений пробіг і всесезонні характеристики у порівнянні з попередніми моделями. Новий асортимент включає в себе шини для рульової осі Ecocontrol 2+ та шини для ведучої осі Ecoforce 2+. Нове покоління вантажних шин Fulda також поповниться новим розміром.

fulda-eco
Вантажні шини Fulda – це ідеальний вибір для перевізників, які шукають багатофункціональне рішення, що відповідатиме вимогам сучасної бізнес-діяльності та матиме привабливу ціну. Серед переваг – більш широкий діапазон розмірів, збільшений до 10%2 пробіг. Також для певних розмірів були покращені оцінки маркування, додане маркування у вигляді «сніжинки» (3-Peak-Mountain-Snoflake, 3PMSF) і маркування M+S як для рульової, так і для ведучої шин. Усі шини мають малюнок протектора останнього покоління і сучасний дизайн боковин вантажної лінійки Fulda.
Лінійка нових рульових шин Ecocontrol 2+ тепер має сім найбільш популярних розмірів, зокрема і один повністю новий –385/55R22.5. Усі шини Ecocontrol 2+ відповідають жорстким вимогам зимової експлуатації та мають маркування 3PMSFі M+S, що означає, що вони підпадають під найвищі європейські нормативні вимоги до зимових шин.

Шини Ecoforce 2+ для ведучої осі представлені в п’яти найпопулярніших розмірах. Вони також відповідають жорстким вимогам зимової експлуатації та мають маркування 3PMSF та M+S. До числа нововведень у дизайні та конструкції Ecoforce 2+ відноситься оптимізований профіль протектора, геометрія ламелей, додаткове ребро для розмірів 385/55R22.5 та 385/65R22.5, а також оптимізований склад гуми протектора порівняно з попередніми моделями. Профіль протектора забезпечує рівномірний знос і великий пробіг. Високі показники зчеплення на мокрій поверхні, всесезонна універсальність, низький рівень шуму – все це переваги спеціальної геометрії ламелей. Шосте ребро на широких шинах забезпечує рівномірний розподіл тиску в плямі контакту і є запорукою рівномірного зносу та гарного зчеплення на засніженій поверхні. Завдяки новому складу гумової суміші протектора до 10%3 збільшено пробіг порівняно з попередніми моделямиі підвищено міцність та опір тріщинам у канавках протектора.
Cпеціальний профіль протектора Ecoforce 2+ сприяє рівномірному зносу і збільшеному пробігу. Крім того, шини мають великий обсяг зносостійкої гуми, що поєднує протекторні блокиз напів відкритими ребрами в плечовій зоні татри блокоподібні центральні ребра.Завдяки цим технічним характеристикам шини мають гарне зчеплення впродовж всього строку експлуатації, керованість і стабільність, гарні всесезонні показники, збільшений до 10%4 пробіг порівняно з попередніми моделями і підвищену міцність.

Лінійка дорожніх шин Fuldaдля вантажівок
Шини для рульової осі Ecocontrol 2+ та шини для ведучої осі Ecoforce 2+ мають зимове маркування 3PMSF та M+S і доповнюють останню лінійку вантажних шин Fulda, що тепер включає рульові шини Fulda Ecocontrol 2+, шини для ведучої осі Fulda Ecoforce 2+ та шини для причепа Ecotonn 2.

Нові шини Fulda для вантажних автомобілів будуть доступні поступово, починаючи з поточного моменту до вересня 2016 року, в таких розмірах.
Fulda Ecocontrol 2+ (рульова вісь):315/80R22.5, 295/80R22.5, 315/70R22.5 385/55R22.5 (новий розмір), 315/60R22.5, 295/60R22.5 та 385/65R22.5.
Fulda Ecoforce 2+ (ведуча вісь): 315/80R22.5, 295/80R22.5,315/60R22.5,315/70R22.5 та 295/60R22.5.

Про бренд Fulda
Заснований у 1900 році, Fulda – німецький бренд шин, що пропонує якісні продукти з гарантовано надійною довготривалою експлуатацією і винятковою якістю за розумні гроші.Fulda є одним з провідних брендів Німеччини, що пропонує надійні продукти найвищої якості для легкових, комерційних автомобілів,вантажного транспорту тасільськогосподарської техніки. Продукти Fulda створені задля безпеки керування навіть у найскладніших умовах.Постійно діючі програмиздосліджень і розробок – запорука того, що в шинах Fulda використовуються тільки останні технології та матеріали.

Регулярні рекомендації незалежних випробувань – гарантія високої якості продуктівFulda.

Більше інформації на сайты www.fulda.com.

1 Порівняно з попередніми моделями. Показник залежить від розміру

2 Порівняно з попередніми моделями. Показник залежить від розміру

3 Порівняно з попередніми моделями. Показник залежить від розміру

4 Порівняно з попередніми моделями. Показник залежить від розміру

Copyright 2020. Все права защищены.