ГлавнаяПоследние новостиЕфективний автопарк: Goodyear пропонує рішення для зростання обсягу вантажоперевезень

Ефективний автопарк: Goodyear пропонує рішення для зростання обсягу вантажоперевезень

22.02.17 Последние новости

Для сфери вантажних перевезень в Україні актуальна проблема перевищення допустимих норм завантаження транспортних засобів. Це призводить не тільки до швидшого руйнування дорожнього полотна і підвищеної аварійності, а також до збільшення експлуатаційних витрат транспортних підприємств, зокрема на шини. В результаті зростає собівартість перевезень, а саме ціна 1 км пробігу. Щоб мінімізувати дані ризики, компанія Goodyear удосконалює підхід до технологій причіпних шин. Так, новим ефективним рішенням став випуск моделей Fulda Ecotonn 2 HL і Sava Cargo 4 HL в типорозмірі 385 / 65R22.5 зі збільшеним індексом навантаження 164 (10 тонн на вісь).

Fulda-sava

За відгуками вантажних автопарків, потреба в перевезенні вантажів з підвищеними нормами навантажень стає дедалі більшою. Тому їх власники, як ніколи раніше, потребують надійні шини, здатні витримувати значні навантаження в будь-яких погодних умовах. Дані параметри стали ключовими для інженерів компанії Goodyear при розробці нових причіпних шин Fulda Ecotonn 2 HL і Sava Cargo 4 HL з індексом навантаження 164.

«Ці моделі вирізняються підвищеною зносостійкістю і сприяють економії палива, а також ідеально підходять для відновлення. При правильному обслуговуванні дані шини допоможуть значно скоротити експлуатаційні витрати транспортних підприємств і збільшити вагу вантажа, що перевозиться. На спеціалізованих сервісних станціях TruckForce діє ціла система пост продажного обслуговування шин, яка включає моніторинг стану шин, розрахунок пробігу та прогноз заміни шин, а також високопрофесійний сервіс », - пояснює Ігор Щебликін, керівник відділу вантажних шин компанії Goodyear в Україні.

Нові моделі дозволять власникам вантажних автопарків збільшити обсяги перевезень, не турбуючись про надійність шин і додаткові витрати. Індекс навантаження 164K / 158L означає, що шини залишаються ефективними навіть при навантаженні 10 тонн на вісь. Домогтися такого результату вдалося за рахунок використання міцного каркаса, що забезпечує тривалий ресурс експлуатації, а також стійкість до підвищених навантажень, яким постійно піддаються причіпні шини. Шини також мають маркування M + S, яке означає, що шини придатні для експлуатації взимку. Завдяки своїм характеристикам Fulda Ecotonn 2 HL і Sava Cargo 4 HL є оптимальним вибором для власників автопарків. Використання даних моделей допоможе мінімізувати витрати і забезпечити максимальну продуктивність вантажних автомобілів.

Прагнучи якнайкраще задовольнити потреби клієнтів, компанія Goodyear змінила підхід до постачання інших моделей вантажних шин. Добре знайомі українським паркам причіпні вантажні шини Goodyear KMAX T, Goodyear FUELMAX T і Dunlop SP 246 тепер доступні тільки з індексом навантаження 164.

Copyright 2020. Все права защищены.