ГлавнаяПоследние новости

Последние новости

22.02.17

Для сфери вантажних перевезень в Україні актуальна проблема перевищення допустимих норм завантаження транспортних засобів. Це призводить не тільки до швидшого руйнування дорожнього полотна і підвищеної аварійності, а також до збільшення експлуатаційних витрат транспортних підприємств, зокрема на шини. В результаті зростає собівартість перевезень, а саме ціна 1 км пробігу. Щоб мінімізувати дані ризики, компанія Goodyear удосконалює підхід до технологій причіпних шин. Так, новим ефективним рішенням став випуск моделей Fulda Ecotonn 2 HL і Sava Cargo 4 HL в типорозмірі 385 / 65R22.5 зі збільшеним індексом навантаження 164 (10 тонн на вісь).

Подробнее...
 
15.05.16

Dunlop оголошує про випуск нової лінійкишин для вантажних автомобілів, що забезпечує більш високу всебічну продуктивність на дорогах, ніж будь-коли раніше.

Подробнее...
 
29.04.16

Новалінійка Fulda – це якістьза розумні гроші, більший пробіг 1 і всесезонні характеристики.
Компанія Fulda оголошує про випуск нових вантажних шин для рульової і ведучої осей. Ці якісні шини для вантажних автомобілів за розумною ціною мають збільшений пробіг і всесезонні характеристики у порівнянні з попередніми моделями. Новий асортимент включає в себе шини для рульової осі Ecocontrol 2+ та шини для ведучої осі Ecoforce 2+. Нове покоління вантажних шин Fulda також поповниться новим розміром.

Подробнее...
 
18.04.16

Брюссель, 13 квітня, 2016 – Sava, провідний  шинний бренд у Південно-Східній Європі, презентує нові шини для рульової осі Sava Avant 4Plus і ведучої осі Orjak 4Plus. Нові шини європейської якості для вантажівок мають профіль протектора найновішого покоління, що, серед інших численних переваг, дозволяє використовувати ці шини протягом всього року, зокрема і взимку. Окрім всесезонної універсальності заощадливі автопарки отримують додаткові переваги, включаючи збільшений до 10% пробіг у порівнянні з попередніми моделями та ширший діапазон розмірів.

Подробнее...
 
04.02.16

Міжнародна автомобільна федерація (FIA) обрала Goodyear в якості ексклюзивного постачальника шин для змагань European Truck Racing Championship на найближчі три роки. Дане партнерство дозволить компанії Goodyear розширити власну присутність в чемпіонаті, для якого вона вировбляє спецально розроблені вантажні гоночні шини з 2004 року.

Подробнее...
 
31.01.16Гоночна команда De Rooy здобула перемогу в ралі Дакар 2016 в класі вантажних автомобілів використовуючи стандартні позашляхові вантажні шини Goodyear ORD. Цьогорічне ралі Дакар, також відоме під назвою “Одисея”, це 9000 кілометрів найскладніших доріг, які тільки можуть запропонувати Аргентина та Болівія. Саме тому ця гонка визнана найскладнішою в світі.

Подробнее...
 
17.12.15

Після проведення інтенсивних випробувань в Іспанії та Марокко, гоночна команда De Rooy, яка виграла ралі Дакар у 2012 році, обрала вантажні шини Goodyear ORD. Шини у типорозмірі 375/90R22.5 будуть встановлені на три вантажні автомобілі Iveco, на яких команда візьме участь в ралі Дакар, яке у 2016 році носитиме назву «Одіссея». Ралі Дакар – це найбільші у світі ралійні перегони для автомобілів, мотоциклів та вантажівок, які пройдуть в Аргентині та Болівії з 3 до 16 січня 2016 року.

Подробнее...
 
16.09.15

Шины ULTRA GRIP MAX соответствуют требованиям к зимним шинам даже при 50% износе. 

Компания Goodyear представляет линейку грузовых шин ULTRA GRIP MAX. Это новые зимние шины, которые призваны решить проблему мобильности в зимний период – главный вопрос владельцев грузовых автопарков. Новые шины для грузовых автомобилей ULTRA GRIP MAX обеспечивают до 40% лучшее сцепление с дорогой и до 15% больший ресурс пробега . Опрос среди владельцев европейских грузовых автопарков, проведенный по заказу компании Goodyear , подтверждает, что использование зимних шин помогает перевозчикам оптимизировать бизнес в зимний период.

Подробнее...
 
06.08.15

Практические испытания автопарка немецкой компании Bartkowiak подтвердили топливосберегающий потенциал грузовых шин FUELMAX

Подробнее...
 
17.07.15

Язык – основа общения и вербальный способ передачи информации во всех сферах жизни. Профессиональный язык общения есть у инженеров, маркетологов, музыкантов, IT-разработчиков и, конечно же, у водителей. Он даже прописан в Правилах дорожного движения.

Подробнее...
 

ПерваяПредыдущая1234СледующаяПоследняя

Copyright 2017. Все права защищены.